Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

Sevdiğini Kendine Aşık Etme Büyüsü ve Duaları

Oldukça etkili olan aşk büyüleri iyi niyetle yapıldığında mutlu bir evlilikle sonuçlanan bir ilişkiye sahip olmanızı sağlar.

Kendine Aşık Etme BüyüsüKendine Aşık Etme DuasıErkeği Kendine Aşık Etmek İçin Saç BüyüsüKadını Kendine Aşık Etmek İçin Sabun Büyüsü

Kendine Aşık Etme Büyüsü

Büyü yapmak çoğu zaman olumsuz olarak algılansa da iyi niyetle yapıldığında faydası görülür. Sevdiğiniz kişiyi kendinize aşık etmek ve onu kendinize bağlamak için yapacağınız büyüler 3, 7, 21, 40 ve 71 gün içerisinde etkisini gösterir. Daha önce denenmiş sevgiliyi kendine aşık ettirme büyüleri sayesinde birçok kişi istediği gibi mutlu bir ilişkiye sahip olmuştur. Büyünün etkisi ömür boyu süreceğinden büyü yapılırken olumlu niyetlerde bulunmak ve hayırlısının olmasını istemek oldukça önemlidir. Ayrıldığınız eşinizi, nişanlınızı ya da sevgilinizi geri getirmenizi sağlayan bu büyüler aynı zamanda beğendiğiniz ama sizi fark etmemiş birinin de sizi sevmesini sağlar. Büyü yapıldıktan sonra o kişi sizi fark eder ve sizinle muhabbet kurmaya çalışır. Sizin karakteriniz ve huylarınız onun hoşuna gider. Sürekli sizi düşünmeye başlar. Kadına ve erkeğe yapılan büyüler farklıdır. Sevdiğiniz kadını ya da erkeği kendinize bağlamak için yaptığınız büyüleri dua eşliğinde yapmak çok daha faydalıdır. Büyü ilişkinizin iyi gitmesini sağlar, aranızdaki sevgi bağını güçlendirir.

Büyüler doğru yapıldığında sevdiğiniz kişi sizi ömür boyu aldatmaz ve size sadık kalır. Mutlu bir evlilik yapabilir ve mutlu bir hayat sürebilirsiniz. Büyü yaparken evliliğin bozulmasını istemek ya da intikam almak gibi kötü niyetlerle yapılmaması önemlidir. Aksi taktirde büyü ters işler ve büyünün olumsuz etkisini kendiniz hissedebilirsiniz.

Kendine Aşık Etme Duası

 

resim-1791

Sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlamak için Fatiha, İhlas, Nas, Felak ve Ayetel Kürsi dualarını 7 gece okuyun. Büyüye başlamadan önce abdest alın ve niyetinizi edin. Bu duaları okuyun. Ayrıca ‘Ya cami, Ya Vedud, Ya Rahman’ isimlerini 40 gün 70 kez zikredin. Kısa sürede sevdiğiniz kişinin size olan tavırları değişecek ve size karşı daha sevgi dolu olacaktır. Dualar dileklerin gerçekleşmesinde oldukça etkili güçlerdir.

En güçlü dualardan biri Ayetel Kürsi’dir. 11 kuşluk vaktinden önce ‘’Ve El kaytü aleyke mehabbeten minni’’ duasını okuduktan sonra 71 defa Ayetel Kürsi duasını okuyun. 11. Günden itibaren faydasını göreceğiniz bu dualara Asr duası, Yunus duası, Kunut duaları ve esmaları da ilave ederek okuyabilirsiniz. Allah’ın isimlerini sürekli zikretmek enerjinizi güçlendirir. Hangi niyet için okunursa o dileğin olması kolaylaşır. Sevdiğiniz kişi aşık etmek için ‘’Ya Allah, Ya Rahman, Ya Rahim ‘’ esmalarını her gün 99 defa okuyun. Kısa sürede etkisini fark edeceksiniz.

Erkeği Kendine Aşık Etmek İçin Saç Büyüsü

 

Bayanların sevdiği erkeği kendine aşık etmek için yapabilecekleri oldukça etkili büyülerden biri saç büyüsüdür. Kadın kendi saçından bir tel alır. Erkeğin adındaki sessiz harf sayısı kadar saç teline düğüm atar. Bir bardak suyun içine 1 tane kesme şeker atılır ve erimesi beklenir. Bu esnada ‘’Ya Mülaki’’ esması 41 defa zikredilir ve suya üflenir. Şeker eriyince saç teli suya atılır. Suya Fatiha ve İhlas duaları okunur. Şekerli su kazdığınız toprağa döküp üzeri örtülür. Büyü işlemi bittikten en geç 7 gün içerisinde sevdiğiniz erkek sizi düşünmeye ve sevmeye başlar. İstemediğiniz sürece bu büyü bozulmaz.

Kadını Kendine Aşık Etmek İçin Sabun Büyüsü

resim-1792 

 

Erkeğin sevdiği kadını kazanmak için yapacağı sabun büyüsü 7-21 gün arasında etkisini gösterecektir. Bir kalıp beyaz sabun ve 1 tane dikiş iğnesi alın. Beyaz sabunun üzerine ‘Ya Mülaki ‘ esmasını iğneyle yazın. Yazdıktan sonra sabunu sıcak su dolu bir kabın içersine atın. Sabun tamamen eridikten sonraki 7 gün içersinde büyü tutmaya başlar. Sabun erirken aynı sırada Fatiha, Asr, Nas, Felak ve Kunut Dualarını okuyun. 77 kez ‘ Ya Mülaki ‘ esmasını söyleyin. Büyü istenilen enerjinin oluşmasını sağlamaya yarar. Siz de niyetinizi bu süre içinde tekrarlayın. Böylece sevdiğiniz kız size aşık olur.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: