Sevdiğini Aşık Etme Duası Adına Yapılacak Olan Uygulamalar Nelerdir?

Sevdiğini Aşık Etme Duası Adına Yapılacak Olan Uygulamalar Nelerdir?

Sevdiğinizi kendinize kul köle etmenin en detaylı yolu kullanılacak olan uygulamanın doğru ve detaylı şekilde uygulanması gerekir. Bu sayede dilenen istek kesin şekilde ortaya çıkacaktır.

Sevdiğini Aşık Etme Duası İle Yapılan Büyü ÇeşitleriSevdiğini Kendine Köpek Gibi Bağlama Büyüsü

Sevdiğini Aşık Etme Duası İle Yapılan Büyü Çeşitleri

resim-1788

Sevdiğini aşık etmek adına yapılacak olan büyü ve dua uygulamalarında birçok yöntem kullanılır. Bu tarz uygulamalar hızlı ve etkili şekilde çözümler sunacaktır. Bu uygulamalar en doğru şekilde yapıldığı sürece etkili çözümler meydana gelecektir. Bu tarz uygulamalarda kişiler kendileri yapacaksa eğer büyünün en ince ayrıntılarına kadar inceliklerini öğrenmesi gerekir. Büyünün tüm ayrıntılarını en doğru şekilde yaptığınız sürece kesin sonuçların alınması gerekir. Sevdiğini en etkili şekilde aşık etme büyüleri arasında;

Mum ile aşık etmek büyüsü; en etkili aşk büyüsü içinde bulunan ve karşıdaki kişiyi deli divane edecek olan bu uygulama için kişilerin kendilerine bir süre belirlemesi gerekir. Örneğin; 7 gün içinde erkeğimin ya da kadınımın bana kesinlikle aşık olmasını istiyorum diyerek niyet edilmesi gerekir. Sonrasında kırmızı bir mum alınarak ilk geceden uygulama için işlemlere başlanmalıdır. İlk gece mumun üst kısmına aşık etmek adına kişinin ve annesinin adı yazılır. Bunun ardından belli başlı dua ve esmaların okunma işlemi yapılır. Duaların ve esmaların okunmasından sonra aşık etmek istenilen kişinin adı devamlı olarak tekrarlanmalıdır.  Karşıdaki kişinin deli divane olması için mumun erimiş olan parçaları kimseciklerin görmeyecekleri bir yerde ve kimsenin ellemeyeceği bir yerde saklanır. Toprağın alt kısmında, akarsu içerisine veya kimsenin ulaşamayacağı bir yere gizlenmesi gerekir. Bir hafta sonra büyü yapılan kişinin davranış ve hareketlerinde istenilen şekilde değişikliklerin başladığını gözlemlemeniz mümkündür.

Düğüm Atarak Aşık Etme Büyüsü; son derece kolay ve etkili bir büyü tekniğidir. Bu büyü için ortalama yarım metre uzunluğunda pamuktan yapılmış bir ipe ihtiyacınız var. Elde ettiğiniz bu ipe sıkı olmamak şartıyla bir düğüm atıp dudaklarınıza yaklaştırarak bir Fatiha, bir Ayet El Kursi, üç Tebbet ve üç İhlas suresi ipin üzerine okunur. Daha sonra kendinize bağlamak istediğiniz kişinin adını on bir defa peş peşe zikrederek o kişinin kalbini ve sevgisini kendime bağladım demeniz gerekiyor. İnançlı bir şekilde ve duaları harfi harfine düzgün ve eksiksiz bir şekilde okuyarak uyguladığınız takdirde kesin sonuç alabilirsiniz. Halk arasında erkeği aşık etmek için bilinen bu büyü aslında kadınlar üzerinde de son derece etkili olduğu görülmüştür.

Sevdiğini Kendine Köpek Gibi Bağlama Büyüsü

resim-1789

Aslında sevdiğinizi kendinize kul köle etmenin en net ifadesi olarak belirtilmek için verilmiş bir addır. Bu büyüyü uygulamak için aşağıda yazılı olan duanın sevdiğiniz kişinin evinin her köşesinde durup silinmeyen kalemle kâğıtlar üzerine yazmanızla yapılır.

Allahümme salli ala muhammedin mehtelefel melevani ve tekabel asarani kerrerel cedirani ‘’size bağlanmasını istediğiniz kişinin adı’’ ferkani ve ‘’sisin adınız’’ belli’g ruhahu ve ervahe ehlibeytihi minnet tahıyyete vesselame ve barik ve sellim aleyhi ve aleyhim tesliman kesiran kesira. Duasını kâğıtlara yazarak sevdiğiniz kişinin yatağına veya eşyalarının arasına bulunamayacak şekilde gizlemeniz gerekiyor. Bahsettiğimiz bu büyülerin neticeleri genellikle kısa süre içerisinde etkisini göstermeye başlıyor. Fakat büyü yapılmasının hemen ardından yoğun bir sevgi seli ile karşılaşmayı beklemekte son derece yanlış olur. Bu anlamda büyülerin ortaya çıkardığı enerji göz önüne alındığında yapılan büyü başlangıçta ters etkilere neden olabilir. Fakat hiçbir suretle sizin farkınızda olmayan bir kişinin sizi olumsuz da olsa artık fark etmeye başlaması sizinle ilgilendiği anlamı taşır. Bu yönden bakıldığında büyü etkisini göstermeye başlamış demektir ve büyünün etkisi ilerleyen zamanlarda arttıkça olumlu neticeler de almaya başlayacaksınız anlamına gelmektedir. Bu hususta size düşen yapmış olduğunuz büyüye ve etkilerine kalpten inanarak ve severek istemeniz gerekmektedir. Böylece siz ne kadar çok istekli bağlı bir şekilde büyü yaparsanız büyü yapılan kişinin de size karşı olan sevgi ve bağlılığı da o derece çabuk, kolay oldukça hızlı olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: