Kişilerin Şanslarının Açılması İçin Hangi Duaları Okuması Gerekmektedir?

Kişilerin Şanslarının Açılması İçin Hangi Duaları Okuması Gerekmektedir?

Bir kişinin şansın, bahtının ve kısmetinin açılması adına yapılacak olan dua işlemleri bulunur. Bu duaların düzenli, her gün ve aksatmadan okunması ile fayda bulmak mümkün hale gelir.

Şansın Açılması Adına Okunacak Dualar ve Büyü Uygulamaları Nelerdir?Diğer Şans DualarHem Kısmetin Hem de Şansın Açılması İçin Dua

Şansın Açılması Adına Okunacak Dualar ve Büyü Uygulamaları Nelerdir?

resim-1794

Şans açılması için okunacak olan dua kişinin işlerinin rast gitmesi, bahtın açılması, kısmet bulunması, iş kapılarını açmak, talihin açılması ve şansının açılması adına yapılır. Okunacak olan dua canı gönülden, kalpten ve el açarak, en samimi şekilde yapılmalıdır. Kısmet ve iş açıklığı için yapılacak olan iş büyüsü günlük düzenli şekilde uygulamak şarttır. Şansının açmak adına okunacak olan dualar içinde bulunan ” SÜMMES SEBİLA YESSERAHU’’ oldukça tesirlidir. Tesirli olan bu dua gün içinde karşılaşılan zorlukların önüne geçmek içinde kullanılır. Kısa olan bu dua sayesinde zor durumlarda olan anlardan kurtulmak mümkün hale gelir. Okunacak olan dua gün içinde 3, 5 ya da 7 defa okunmalıdır. İllaki bu sayılar kapsamında okunması gerekmez. Baht, kısmet ve iş kapıları açma adına gün içinde zikir gibi okunabilir. Örneğin;

İş kapılarının ve iş ile alakalı kısmet kapılarının açılması adına okuma yapılır. Gelecek olan misafirlere karşı iyi hizmet adına, devlet dairelerindeki iş imkânlarının açılması için, işlerin açılması adına ve şansın açılması içinde okunur. Okunacak olan bu dua belli başlı dilekler için okunmamalıdır. Sevgilinin çok sevmesi, sevdiğinden haber almak, sevdiği kişi ile evlenmek için okunacak olan bir dua değildir. Bu dua sadece dünyevi iş kapılarının açılması, kolay ve rast gitmesi adına okuma yapılır. Rızık, iş, servet ve başarı için okunacak olan kısmet duaları içinde servet değerinde olan diğer dualar;

“Ve atakumminkullimase’eltumuh, ve in teudduni’metallahi la tuhsuha, innel insan ele zalumunkeffar” ( Kuran- ı Kerim 14: 34)

Vellezinecahedufina le nehdiyennehumsubulena ve innallahe le meal muhsinin (Kuran-ı Kerim 26: 69) bu dualar okunmalıdır.

La ilahe illallahüvallahü ekber subhanallahi velhamdulillahi ve estağfirullah’ellezi la ilahe Hüvelevvelüvelahiruvezzahiruvelbatınu ve hüve bir külli şey’inalim.

Diğer Şans Dualar

resim-1795

Şansız olduğunuzu, baht kapılarınızın kapalı olduğunu, iş için bahtınızın kapalı olduğunu planlarınızın doğru gitmediği, kısmet kapılarının kapalı olduğunu, üzgün ve devamlı mutsuz olduğunuzu düşünüyorsanız aşağıda bulunan duayı okumalısınız. Bu duayı kişilerin günlük ve düzenli şekilde okuması gerekir. Duaların düzenli okuması fayda sağlayacaktır. Okunacak olan iş ve kısmet açılması için fayda sağlayan bu uygulamalarda doğru okumak da önemlidir. Eksiksiz ve doğru okuyan kişiler bu konuda fayda bulabilir. Kısmet açılması için okunacak olan duayı okumayı alışkanlık haline getirirseniz çok kısa süre içinde fayda bulabilirsiniz. Yani kısa ve hızlı şekilde bahtınızın açıldığını hemen görebilirsiniz.

Allahümme ya rabbi bicahisahıbilvesıletiseyyidina ve nebiyyina ve habibina ve kurratiuyunina ve nuriebsarinahabibike Muhammedinil Mustafa ve rasulikelmürteda ve nebiyyikelmücteba havil halena ila ahsenil hali ya muhavvilel havli vel ahval.

Rızık açma konusunda da duaların gücünden fayda bulmak akıllıca bir işlem olacaktır. Yine bu duaların düzenli şekilde ve her gün okunması rızıkın açma ve bollaşması konusunda faydalıdır. Bu salavat namazların farzından sonra düzenli şekilde de okunmalıdır. Şansın açılması adına bulunmaz bir nimettir.

“Allahümmesalli ala nurilenvar” ve sirril esrar” ve miftahibabi’lethar, ve ashabihilahyar. Adede in’amillahi ve ifdalih”

Geçim darlığı çekenler, servetinin artmasını isteyenler, kazancının çoğalmasını isteyenler, borçlarından kurtulmak isteyen kişiler bunu düzenli şekilde okursa rızıklarında ciddi düzeyde artış meydana gelir. Niyet ettikleri ve istediklerinin olmasını isteyen kişiler bu isteklerine kolay ve hızlı şekilde ulaşabilir. “ Savat-ı NurulEnvar”  namazların farzlarından sonra 1 defa okunmalıdır ve şans getiren bir salavattır.

Hem Kısmetin Hem de Şansın Açılması İçin Dua

Şansın ve kısmetin açılması ve her daim açık olması için abdest alınır. Abdest kişilerin fiziksel kirlerden kurtulması adına alınmalıdır. Abdest aldıktan sonra 2 rekât hacet namazı kılınması gerekir. Namazın bitmesinden sonra aşağıda bulunan salavat 1000 defa okunur.

 ‘’ La İlahe İllalah Ya Hayrel Halas Muhammedurresulullah Ya Hızır İlyas’’denir. Daha sonra 1000 defa, Şad Şeydali Ya Ruha Evredin Ya Ruh Bi İzzeti Baruh.’’

Salavat oldukça güçlü ve tesirlidir. Bunun için her gün tekrarlamak her daim şansın açılması adına okunur.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: