Kendine Aşık Etmek İçin Yapılan Büyü

Aşık Etmek İçin Yapılan Etkili Büyü

Kendine Aşık Etmenin Tarifi

Günümüzde çiftler aralarında yaşanan en büyük sorunlardan biri olan aşk için birçok fal çeşidi kullanılabilir. Yazımızın devamında sizlere kendine âşık etme büyüsü ile ilgili ayrıntılı bilgilerimizi sunmuş olacağız.

Kendine Âşık Etme Büyüsü

Her ne değin sihir olarak adlandırılsa da hakiki anlamda sevgiliye duyulan istek ve hasretin sonucu olarak ortaya meydana çıkan âşık etme büyüsü, vefk yardımıyla yapılan en etkili büyülerden biridir.

Bu sayede defalarca ve tekrar sizinle beraber olma isteği ile kendinize sevdiğinizi âşık edebilirsiniz.

Daha fazla sözlü, sevgili ve nişanlısından ayrılan ve erkek ve bayanlara yapılabilen bir uygulamadır. Bu büyü sonunda aşırı bir hayranlık ve tutkuyla bağlılık laf konusudur.

Kavuşmayı istediğiniz kişinin ve sizin isimleriniz ve farklı bilgileriniz ile çalışmalara başlanır. sonra özel çalışmalara geçilir ve vefk işlemleri başlamış sayılır. Hassas bir alıştırma sonrasında sizlere görevlendirilecek varlıklar ile birlikte büyü uygulamasına geçilir.

Sevgi ve saygıyla birlikte iki taraflı olarak devamlı bir ilişki devam etmek ve yeniden açtırmak nedeniyle kullanılan kendine âşık etme büyüsü sayesinde ömür boyu birliktelik yaşayabilirsiniz. Vefk adı verilen başvuru formu ile yapılan bu büyülerin yaklaşık olarak tutmama gibi bir ihtimali yoktur.

Bu konuda aşk tılsımları da kullanılabilir. Bir kişinin kalbini kendine bağlayabilen ve kendisi işin ölümü bile göze alabilecek kadar sevmesini sağlayan tılsımlar da bulunmaktadır. Bu tılsımlarla birlikte büyü yapılan birey, ona kavuşma arzusuyla yanmakta ve size kavuşmak için her şeyi yapabilmektedir.

Istek edilen birey için sırılsıklam bir şekilde âşık olması ile birlikte yapılan aşk tılsımlarında manâlı bir ayrıntı bulunuyor. Bu büyüyü gerçekleştirmek için fena niyetli olmamanız gerekir. Kişinin size olan aşkını körükledikten sonra bu durumu menfaate çevirdiğinizde öbür durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Böyle bir durum yaşadığınızda ve ayrılma kararını siz aldığınızda, size zarar vermesi bile beklenebilir. Bu yüzden gerçek anlamda sevdiğiniz ve ilişkinizin ömür boyu sürmesini istediğiniz kişi için kullanılmalıdır.

Âşık etme büyüsü erkek ve bayanlar için de kullanılır. Bu çiftlerden biri, öteki kişinin hissettiği aşka karşılık benzer hisler içerisinde bulunmuyorsa, arkadaşça ve arkadaşça bir ilişki yaşıyorsa bu kişinin size âşık olması için ‘kendine âşık etme büyüsü ’ yapılabilir. Hem bu usul ile çoğu başarılı örnek de bulunmaktadır.

Aynı sihir kategorisinde kavuşma büyüleri de yapılmaktadır. Birbirini önemli anlamda seven çiftlerin birbirinden uzak kalması veya bambaşka nedenler ile diğer bir yerde olması karşılığında yapılır. Eğer bu mesafe araya soğukluk getiriyorsa yine ‘kendine âşık etme büyüsü ’ yapılabilir. Sevenleri kavuşturma büyüleri de, bu büyülerden biri olarak seçim edilmektedir.

Kendini yalnız ve mutsuz hisseden şahısların de uyguladığı bu sihir ile bütün sevgili hayalleri gerçekleştirilmektedir. Tecrübeli medyumlar tarafından yapılan bu büyü doğruca sonu evliliğe dek dışarı giden çoğu örnek bulunuyor.

Sizler de sevdiğiniz kişiden karşılık göremiyor ve onu karşılıksız olarak kendinize bağlamak istiyorsanız bu büyüden faydalanabilirsiniz. Belirttiğimiz üzere; bu büyüyü fena emeller üzerine uyguladıktan sonra ayrılma kararı aldığınızda önemli sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden tamamen saf ve pak duygularınızla birlikte bu büyüyü deneyebilir ve karşılığını görerek mutlu bir şekilde ömür boyu yaşantınıza sevdiğiniz birey ile beraber devam edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: