İş Kapılarının Açılması İçin Okunacak Olan Dualar Nelerdir?

İş Kapılarının Açılması İçin Okunacak Olan Dualar Nelerdir?

İş kapılarının aralanması adına okunacak olan dua işlemlerinin mutlaka her gün, düzenli ve aksatılmadan yapılması en büyük faydayı sağlayacaktır.

İş Kısmeti Açma Duası İle Yapılacak Olan Büyü Uygulamalarıİş İçin Hızır İlyas Duası

İş Kısmeti Açma Duası İle Yapılacak Olan Büyü Uygulamaları

resim-1803

Bir Müslüman dünya yaşamında kendisine tayin edilmiş olan yaşamını metanet ve sabır ile Allah’ın takdiri olduğunu unutmadan yaşayabilirse, inanç bakımından kendini yükseltmiş olur. Yaşanılan şu dünyada insanların çoğunluğu sağlam ve dürüst bir yapıya kesinlikle sahip değildir. İnsanlar çevresindeki bulunan kişilerin elinde bulunan mal varlıklarını ve sahip olduklarını kabullenmiş değildir. Hatta iş ve ev hayatındaki mutlulukları kıskanan insanlar bile bulunmaktadır. Bunlardan kaynaklı olarak özellikle ailesinde bulunan, arkadaşı olan ya da iş ortamında olan kişilere iş kısmeti bağlama duası ve büyüsü fazlasıyla yaptırılmaktadır. Bir kişinin iş yaşamında istediği konuma gelmesini engellemek ve kazancını kısıtlamak adına da sık şekilde tercih edilir. Kazancın geldiği kapının ani şekilde kapanması, kazançta gözle görülür şekilde azalmalar, tutulan dalın kısa sürede kuruması sonucunda iş kısmeti açma büyüsünden söz etmek mümkündür. Bu tarz büyüler genelde çekememezlik ve haset tarzında düşüncelerin meydana gelmesinden kaynaklı olarak ortaya çıkmaktadır. İş için kısmet açma duası, bereket ve rızkın artması adına okunacak olan dua;

Bismillahirrahmanirrahim Vel Arda Medednaha Ve Elkayna Fiha Revasiye Ve Enbetna Fiha Min Külli Şeyin Mevzun Ve Cealna Leküm Fiha Meayişe Ve Men Lestüm Lehu Birazikin. Âmin

İş kısmetinin açılması için dua abdest alındıktan sonra okunur. Okunabilecek olan diğer dualar;

Besleme çekilir, 10 defa istiğfar kelimeyi tevhid, 7 defa tekbir getirilir ve ardından Hasbünallahü Ve Ni Mel Vekil 45 defa her gün düzenli bir şekilde okunur. İş ve kısmetin açılması için dua kapsamında oldukça etkilidir. 1 ay gibi kısa bir süre içinde oldukça büyük değişimler meydana gelmeye başlar. Hemen hemen her konuda gözle görülebilir düzeyde maddi iyileşmeler oluşur.

Günlük olarak okunabilecek olan dualar içinde;

Allahümme Ya Latiyfü 129 defa Allahümme Ya Kerimü 270 defa Allahümme Ya Metinü 500 defa Ve ğallemnahü minledünna ğilmen 41 gece 41 defa abdestli şekilde okunur.

İş İçin Hızır İlyas Duası

resim-1804

Allah dedim kale yaptım,La ilahe illallah dedim kilit vurdum,Muhammeder rasulullah dedim mühür bastım,Ya Latif Ya Vedud la ilahe illallah Ya Hayrel Halas İmdadıma yetiş HIZIR İLYAS

Yukarıda bulunan dua bir işe başlama esnasında, bir işe niyet edilirken ya da iş ile alakalı bir eylemi gerçekleştirirken okunmalıdır. Niyetinizin kısa süre içinde gerçekleşmesi adına oldukça etkili ve tesirli bir duadır. İş ortamında başarı sağlayarak gelir elde etmek isteyen kişilerinden aşağıda bulunan duayı günlük düzenli bir şekilde okuması gerekir.

Allahümme ya müfettıhal ebvabi iftah lena külle hayral bab*Allahümmerzukna rizkan vasian ve umran taviylen vallahü nes`elü en yüvafikana li hıdmetil ılmi ved dini ven necahı fil imtihan *innellahe la yuhlifül miad*ve billahit Tevfik

Bir Müslüman kulluk bilincini aksatmadan, helal şekilde kazanç sağlamak ve işlerinin açılmasını sağlamak için mutlaka duanın gücüne güvenmelidir.

İş kapılarının aralanması için isteklerini her daim dua ile gerçekleştirmek gerekir. Kur’an-ı Kerim’inde bu anlamda birçok ayet bulunur. Bu ayetler de gün içinde helal ve bol rızık için okunmalıdır. Ayrıca bu ayetler işlerinizin açılması adına da oldukça faydalıdır. Okunuşu; “Verzukna ve ente hayrur-razikin.”

Anlamı;“Ey Allah’ım! Bizi rızıklandır. Sen rızıklandıranların en hayırlısısın.” (Maide, 5/114) Okunuşu: “Allahumme’kfini bi-helalike ‘an haramike, veğnini bi-fadlike ‘ammen sivake.” Anlamı: “Allah’ım! Bana helâl rızık nasip ederek haramlardan koru!

Her ne sıkıntınız olursa olsun dua etmek, dileklerinizi Allah’tan istemek size kazanç sağlayacak olan bir etkendir. Bu sayede en hayırlı nasiplere, en hayırlı iş kapılarına ve kazançlara sahip olunabilir. Duanın düzenli, günlük ve aksatılmadan yapılması kişiye fayda sağlar. Düzensiz dilemek ve dua etmek herhangi bir fayda sağlamayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: