Trend

Canbar Büyüsü nedir ve etkileri nelerdir

Canbar Büyüsü nedir ve etkileri nelerdir

Daha çok genç yaştaki âşıkların seçim ettiği canbar büyüsü ciddi anlamda bir bağlama büyüsüdür. Hepimizin gençlik dönemlerinde yaşamak istediği aşklar olmuştur. Zorlu bir dönemde böyle bir durumu yaşayan kişiler canbar büyüsü ile bundan böyle bu fena durumdan kurtulabilir.

Canbar BüyüsüCanbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur? Canbar Büyüsünün Etkileri

Canbar Büyüsü

Bu büyü etkisini epeyce tez gösteren ve az kalsın herkesin yaptırabileceği bir büyüdür. Son zamanlarda internet üzerinden de bu konuda asılsız birçok data paylaşımı bulunuyor.

Sizler için canbar büyüsü hakkındaki çeşitlerini, bağlama büyülerini, etkilerini ve bu büyünün nasıl bozulacağını anlatıyor olacağız. Yazımızın devamından peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Bir Asya büyüsü olan Canbar, en etkin bağlama büyülerinden biridir. Bozulması da fazla zordur. Aşk büyüsünü keza karışıklığa itmek için yapanların bu büyüyü yaparken başarılı olmadıkları da biliniyor. Aşk büyüsünü bozanlar için canbar bağlama büyüsü aleyhinde zorlanan çoğu insan bulunur.

%100 etkin olduğu söylenen bu sihir fazla eski zamanlardan beri yapılmaktadır. Basit bir bağlama büyüsü olması sebebiyle ve en etkili sonuçları beraberinde getirdiği için canbar adı verilmiştir.

Canbar Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır ve Bozulur?

Çok zinde ve etkin olan bu bağlama büyüsü için gerekli malzemeler kolaylıkla temin edilebilmektedir. Keza bu işi bilen biri göre yapılması önerilmektedir. Bu yüzden de ilk olarak gerekli araştırmalarınızı yapmalı ve sonra uygulamaya geçmelisiniz. Bu büyüyü gerçekleştirmek için 1 adet tabak büyüklüğünde ince bir deri tabakası alınır ve işlemlere başlanır.

İnce deri tabakası bulamayanlar için kâğıt ve kumaş parçaları da önerilmektedir. Deri tabakası, tabak tersine çevrilerek ve kenarlarından derinin üzerine kalem yardımıyla bir çember çizilir.

Çizilen bu çember üzerinden deri tabakası yuvarlak kesilmelidir. daha sonra bir tepe ufak tabak daha alınır ve bu tabak aksine çevrilerek kenarlarından deri üzerine bir çember daha çizilmektedir. Çizilen bu çember ortalanır ve su bardağı ağzı ile birlikte iç içe geçirilmiş 2 adet çember daha çizilir.

Bu çemberlerin iç içe geçtiği alan içine de âşık olması istenilen kişiyle sihir yaptıran kişinin isimleri yazılır. Bu isimler birbirine bitişik olarak ve el yazısı şeklinde harflerinde birbirine değmesi amaçlanarak yazılmalıdır. Hem bu yazılar çember çizgilerine değmemeli.

Çok eski bir bağlama büyüsü olduğu için böylece yazı ve çemberlerin çini mürekkebi olması tavsiye ediliyor. daire şeklinde ve cilt üzerine hazırlanarak bitirilmiş olan bu sihir temiz bir yerde saklamak da önemlidir.

Güneş bütün olarak doğmadan önce sessiz ve ağırbaşlı bir yerde düz bir zemine bırakılır. Merkezde bulunan yazı net bir şekilde görülecek bir mesafeden bu yazıya odaklanarak 160 kez ‘Canbar ’ söylenir. Son olarak da âşık edilecek kişinin ismi ve anne ismi ile beraber 40 kez anılmalıdır. 20 gün boyunca bu işlemler tekrarlandıktan sonra sonuçlar da ortaya çıkmaya başlayacaktır ve büyüyü yapan birey, dilediği kişiye kavuşacaktır.

Büyünün bozulması için sihir iptali yapılmalıdır. Bu sayede kişinin üzerindeki sihir ve enerjiler temizlenir. Tesiri kuvvetli olan bir sihir olduğu için bilirkişi medyumlardan takviye alınarak ve kalıcı olarak iptal etmek mümkündür.

Canbar Büyüsünün Etkileri

Büyü yaptırılan kişi, bu durumun etkisinden çıkamaz. daha sonra saatlerce sizinle konuşmak ister ve sesinizi duyunca ferahlık duygusuna kapılır. Yapılan birey büyünün etkisinde olduğu için ayrı olan çiftlerde kişiyi arayacak ve onunla barışacaktır. Var olan bütün kinleri de ortadan kaybolacak ve ömür boyu sevdiğinin sözünden çıkmayacaktır.

Büyünün netice alma süresi ise 1 ile 2 hafta arasında değişiyor. kişisel bir sihir olduğu için bu süre epeyce doğaldır. Bu büyüde en önemli husus ise; büyüyü yaptıran kişinin herhangi bir kaygıya düşmemesi gerektiğidir. Etkisini tamamen görebilmek namına büyüye kuşkusuz inanılması gerekir. Bu sihir, Sebepsiz ayrılan kişiler ya da aileleri yüzünden ayrılmış âşıklara daha çok seçim edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: