Birini Kendine Aşık Etmek Adına Yapılacak Olan Dua İşlemleri Nelerdir?

Birini Kendine Aşık Etmek Adına Yapılacak Olan Dua İşlemleri Nelerdir?

Birini kendine aşık etmek adına yapılacak olan dua işlemlerinde uygulamanın tamamının detaylı şekilde yapılması gerekir. Bu sayede edilen niyet istediğiniz şekilde vuku bulacaktır.

Birini Kendine Aşık Etmek İçin DuaVefk Bebeği ile Yapılan Tuz Büyüsü ve Geri Getirme BüyüsüCanbar Büyüsü ve Mum Büyüsü

Birini Kendine Aşık Etmek İçin Dua

resim-1785

Bir kişiyi kendime nasıl etkili bir şekilde aşık edebilirim; sorununun çeşitli çözümleri vardır. Bu çözümler farklı büyü ve dualar aracılığı ile çözümlenmektedir. Aşağıda büyü ve duaların etki ve yapılışları hakkında bilgiler verilmiştir.

Saç Büyüsü ve Adet Kanı Büyüsü

Saç büyüsü Süryanilerin eski geleneklerinden yola çıkılarak yapılmış ve son derece etkili olmakla beraber en çok tercih edilen aşık etme büyüsü olarak bilinir. Bu büyü aşık edilmesi gereken kişinin saç telleri ile yapılır. Kadınlar da ve erkeklerde büyünün yapılış şeklinde birbirinden farklılıklar göstermektedir. Erkek üzerinde büyü uygulanmak istenildiğinde erkekten alınan saç kül içine karıştırılır ve tılsımlı kelimeler okunarak kül ve saç kimsenin bilmediği bir yere gömülür. Kadında ise saç teli alındıktan sonra aşık olması gereken erkeğin isminde bulunan sessiz harf sayılarının toplamı kadar düğüm atılıp düğümlü saçın kimsenin bilmediği bir yere gömülmesi ile gerçekleşir.

Adet kanı büyüsünde ise adından da anlaşıldığı üzere adet başlangıcının bir veya ikinci gününde yapılması gereken bir aşk büyüsüdür. Bu büyünün hazırlanışında bir tane çakıl taşı ve bir parça kumaş kullanılır. Çakıl taşına ve bez parçasına alınan adet kanından sürülerek başka bir bezile değişik bir dolama yöntemi ile sarılır. Daha sonra hazırlanan bu sarım gece yarısında yakınlarda bulunan bir akar sunun içine atılarak büyünün tutması sağlanır. Fakat bu büyü hakkında yanlış bilinen uygulamalar mevcuttur. Kadından alınan adet kanının erkeğin içeceğine karıştırılması gibi bu gibi inanışlar asılsız olup, sağlık açısından da son derece zararlıdır. Bu büyüde büyüyü yapan kişi yaptırmış olduğu vefk bebeğini on yedi gün üzerinde taşıması gerekmektedir. Bu sayede aşık edilmesi istenen kişiye karşı söylediği her söz yaptığı her hareket hayranlık uyandırır ve kişiyi kendine bağlaması sağlanmış olur.

Vefk Bebeği ile Yapılan Tuz Büyüsü ve Geri Getirme Büyüsü

resim-1786

Vefk bebeği ile yapılan tuz büyüsünde kendine aşık edilmesi beklenen kişiyi temsilen bezden yapılmış bir bebeğin iç kısmına tuz koyarak yapılan bir büyüdür. On yedi gün sonunda içinde tuz bulunan bebek yakılarak yok edilir. Ve büyünün yirmi birinci gününde bağlamak istediğiniz kişi size tamamen aşık olmuş demektir. On yedinci gün ile yirmi birinci gün arasındaki geçen günler mayalama dönemidir. Bu günlerde büyü yapan ve yapılan kişilerin bir biri ile kesinlikle görüşmemesi gerekmektedir. Görüştükleri takdirde büyü ters etki yaratarak aşk yerine birbirlerinden nefret etmelerine neden olur.

Geri getirme büyüsünde ise birbirine bağlı olan fakat birbirinden uzaklaşmış çiftlerin tekrar birbirlerine bağlanmasını sağlamak amacı ile yapılan bir büyü yöntemidir. Bu büyüde aşık ettirilecek olan kişinin bir eşyasına yapılabilmektedir. Fakat bu eşya kişi tarafından çok sevilen, devamlı kullanılan ve değer verdiği bir eşya olması gerekmektedir. Bu sayede büyünün daha etkili olması sağlanır. Bu büyü operasyonun da alınan eşya su damlatılarak duman altına tutulduktan sonra gözden çıkarılması sağlanarak yapılır. Fakat bu işlemler yapılırken tılsımlı sözcükler okunmalıdır ve sözcüklerin bir ezgi si vardır bu ezgiye bağlı kalınarak okunması büyünün etkisini arttıracaktır.

Canbar Büyüsü ve Mum Büyüsü

Canbar kelimesi halk arasında ‘’deri parçası’’ anlamına gelmektedir. Canbar büyüsünde ise deri parçası üzerine büyülü sözcüklerin yani duanın yazılması ile yapılır. Derinin iç kısına birbirini sevmesi istenen bayan ve erkeğin isimleri yazılarak bir daire ile çizilir. Daha sonra bu deri parçası bir günlük yürüme yolu uzaklıktaki bir yere bırakılarak adı geçen kişilerin yalnız yaşamasına ve birbirlerine bağlanmalarına ve büyünün gerçekleşmesine olanak sağlar.

Mum Büyüsü çok kısa sürede etkisini tesir ettiren bir büyüdür. Boyu kısaltılarak erkek için güneş ve kadın için hilal şekli çizilmiş mum ile yapılır. Mum yakılarak bu çizilen şekillerin erimesi sağlanır. Bu sayede bayan ve erkeğin bir yürek olmaları sağlanmış olur. Sessiz ve kimsenin olmadığı bir yerde mumların yakılıp, etrafında dua ve ilahiler okunarak dönülmesi ile yapılan büyüde mum eriyene kadar devam edilir. Bu büyü tamamen uzmanlık isteyen ve ehli olan kişiler tarafından yapılması gerekir.

Ayrıca büyü olmayan ve rahmani yönde hazırlanan vefk işlemleri konusunda kapsamlı bilgi almak isterseniz; 05464843166 arayabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: