Birinde Büyü Var mı ve Yok mu Detayı Nasıl Anlaşılır?

Birinde Büyü Var mı ve Yok mu Detayı Nasıl Anlaşılır?

Bir kişide ya da bir evde büyü olup olmadığını anlamak adına belli başlı belirtilere dikkat etmek gerekir. Bu belirtiler ışığında nasıl bir yol izleneceği konusunda uzmandan yardım alınmalıdır.

Büyü Var mı Yok mu Nasıl Anlaşılır?Diğer Belirtiler

Büyü Var mı Yok mu Nasıl Anlaşılır?

Ruh çalkantısı; kişi ya da eve yapılan büyü uygulamasının var olup olmadığı ile alakalı olarak öncelikli olarak ruhsal duruma bakılır. Birinde büyü olduğu zaman psikolojik anlamda sorunlar ve kararsızlıklar başlar. Büyü var mı yok mu kapsamında büyülerin enerjisinin yüksek olduğunu unutmamak gerekir. İnsan yaşamını direkt olarak etkilediği için kişileri ruhsal açıdan fazlasıyla sıkıntıya sokar. İnsanların hem ruhsal hem de bedensel açıdan enerjilerinde değişimler meydana gelir. Ciddi düzeyde ruhsal sorunların varsa ev ve kişi üzerinde büyü olduğu anlaşılır.

Yorgunluk; ev ya da kişi üzerinde büyü olduğunu anlamak adına enerjisine bakmak gerekir. Çünkü büyüler üst düzeyde enerji emme özelliğine sahiptir. Halsizlik ve garip bir yorgunluk büyülerin en belirgin özelliği içinde yer alır. Halsizlik, bitkinlik ve yorgunluk bedensel açıdan sağlık problemlerine işaret etse de büyü belirtileri içinde de yer alır. Bunun için öncelikli olarak tıbbi açıdan muayene olmak gerekir. Bir çözüm bulunamazsa dışarıdan gelecek olan baskının kişi üzerindeki etkilerine dikkat edilmelidir.

Uyku sorunu; yukarıda var olan sorunlar kişilerin sadece enerjilerini almaz. Zaman içinde ve özellikle geceleri zor uyumaya da sebep olur. Geceleri devamlı olarak düşünceye neden olur. Bundan kaynaklı olarak insanların çoğunda uykusuzluk sorunu meydana gelir. Bu kapsamda dikkat edilecek olan nokta büyü yapılan kişinin daha önceki uyku düzenin nasıl olduğu ile alakalıdır.

Sık şekilde idrara çıkma; büyü olup olmadığı ile alakalı sorunların yanıtlanmasında dikkat çeken diğer bir nokta da sık idrara çıkmadır. Bu büyüden kaynaklı olan enerjinin aslında dışa vurumu olarak tabir edilebilir. Büyüye maruz kalanların hemen hemen hepsi sık şekilde idrara çıkma sorunu ile karşı karşıya kalır. Bazı kişilerde de vücut yapılarından kaynaklı olarak idrara çıkamama sorunu meydana gelir.

Diğer Belirtiler

resim-1783

Kendini farklı bir dünyada hissetme;  büyülere maruz kalan kişilerde meydana gelen durumlardan bir tanesi de kendisini farklı bir dünyanın içinde hissetmesidir. Kişi bu dünyada bir yabancı olduğunu ve bu dünyaya ait olmadığını düşünmeye başlar. Bu psikolojik durumdan kaynaklı olarak bazı kişilerde intihar eğilimi bile meydana gelebilir. Şu güne kadar yaşadıklarının yok olduğunu ve bu dünyanın kendisine boş geldiğini düşünmeye başlar.

Asabiyet ve sinirlilik durumu; büyüye maruz kalan kişiler daha önce ılımlı bir tabiata sahipken büyüden sonra daha sinirli ve asabi bir hale gelir. Gerginlik en üst seviyede seyreder. Bu durum vücutta bulunan enerjinin dışa vurumudur. Özellikle âlim ve selim olan kişilerde özellikle daha çok meydana gelmektedir. Yumuşak ve sakin tabiatlı olan kişilerde çılgına dönme durumları meydana gelir. Ayrıca normal halinde asabi olan kişilerde ani şekilde yumuşama meydana gelmeye başlar. Bu durum çevresinde bulunan kişilerde şaşkınlık meydana getirir. Bu durum özellikle büyü olan kişilerde sık şekilde meydana gelmektedir. Büyünün en önemli belirtileri arasında bulunur.

Ev içinde iticilik; büyü nasıl anlaşılır kapsamında en önemli belirtiler arasında eve karşı antipati besleme meydana gelir. Eve karşı antipati besleme büyünün yapılması ile hemen ortaya çıkan bir durumdur. Kişi eve karşı bir iticilik ve soğukluk hissi yaşarsa, bu durum bariz bir şekilde yaşanmaya başlanırsa ve büyünün olduğunu düşünmek mümkün hale gelir. Bu kapsamda doğal ve normal koşullarda meydana gelirse ve nedeninin ne olduğuna bakmak gerekir. Yapılan büyülerin neden yapıldığı ve kim tarafından yapıldığı konusunda özellikle uzman olan medyumlardan yardım almak gerekir. Uzman olan medyumlar bu konuda tecrübelidir ve yaptıkları tüm işlemlerde en doğru çözümü bulurlar. Konusunda uzman olmayan kişiler büyülerin bozulmasında kesinlikle yardımcı olmayacak ve sizi dolandıracaktır. Bundan kaynaklı olarak en doğru işlemleri yapmak gerekir.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: